Новини

Українці - найкращі! БУМівці довели це усім слов'янам!

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal
13 грудня 2010, 16:54 Новини проекту

У неділю, 12 грудня, телеглядачі "Інтера" стали свідками яскравої перемоги українців у фінальній битві міжнародного проекту "БУМ. Битва слов'ян". Наша команда довела, що українці – найкращі, а Україна – найсильніша та найсміливіша країна. Золотий слов'янський кубок тепер знаходиться у Києві. Вітаємо наших героїв й усіх українців!

Щоправда, перемога дісталась нам нелегко. По-перше, двоє українських рекордсменів – Валерій Гончаров та Іван Розін – через травми не змогли взяти участь у фінальній грі. А по-друге, з українською збірною злий жарт ледве не зіграла богатирська комплекція Олега Лісогора – аргентинський адміністратор після сигналу "Старт!" ніяк не міг зіштовхнути нашого плавця з гірки, з якої починається проходження БУМ-зони. У підсумку, дорогоцінні секунди ігрового часу були втрачені. Добре, що організатори все ж таки визнали свою помилку і вирахували витрачений їхнім працівником час. Саме це зіграло вирішальну роль у визначенні переможця – адже найближчих суперників – поляків – ми випередили лише на 1 секунду! А білоруси, які наступали нам на п'яти протягом усієї гри, раптом у фіналі скинули оберти і опинились на третьому місці. На останній сходинці – найменш амбітна збірна Чехії та Словаччини.

Здобути перемогу над суперниками українській збірній допомогли не лише спритність та сила учасників, а й продумана стратегія гри та згуртованість команди. В Аргентині наші хлопці й дівчата сильно здружились, підтримували один одного у складних ситуаціях, жертвували собою заради виходу до наступного етапу більш сильного учасника команди. Навіть після повернення з Аргентини БУМівці підтримували зв'язок один з одним – більше того, щонеділі збирались і разом дивились проект "БУМ. Битва слов'ян".

У день виходу в ефір фінальної гри хлопці й дівчата вирішили не зраджувати традиції і відзначили свою перемогу у великій БУМ-компанії. З такої нагоди з усієї України з'їхались учасники й творці проекту, підтримати своїх колег і друзів прийшли бійці "Битви українських міст". У такій великій та дружній компанії БУМівці відсвяткували свою перемогу: усі разом веселились, ділились враженнями і згадували аргентинські пригоди. А після ефіру, як і годиться, усі винуватці урочистостей випили шампанське із золотого слов'янського кубка, який увесь вечір стояв у ресторані на почесному місці. До речі, на сам кінець вечора цей пам'ятний трофей учасники проекту "БУМ. Битва слов'ян" розіграли між собою за допомогою вікторини. Адже кубок один, а учасників проекту багато, і кожен з них зробив свій вагомий внесок у перемогу української збірної. Для того щоб стати повноправним володарем кубка, необхідно було відповісти на найбільшу кількість підступних запитань, що стосувались проекту. Найбільш дотепним виявися Олександр Сеськін, якому організатори проекту урочисто вручили золоту нагороду. Щоправда, Сашко вирішив, що чесно буде, якщо перед тим як слов'янський кубок займе почесне місце серед його нагород, якийсь час він побуде вдома у кожного учасника проекту. Тому кубок вирушив у подорож Україною.

БУМівці, ви – молодці! Україна вами пишається!

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal