Новини

Золотий реванш

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal
29 листопада 2010, 15:51 Новини проекту

У другій півфінальній грі Юрій Пограничний, Олександр Сеськін і Наталка Щука завоювали для України золото. Протягом усієї битви наші хлопці й дівчина були безсумнівними лідерами: Олександр Сеськін підкорив "Іронію долі", Сашко з Юрою вдвох фінішували першими в "Останньому герої", і вже за традицією Пограничний показав найкращий результат у "БУМ-зоні".

- Мені допомогло те, що я вже не перший раз проходив БУМівську дистанцію, - зізнається Юра. - Я був упевнений у своїх силах. Плюс існує ще й такий фактор як м'язова пам'ять. Мені вдалося подолати "Міцні горішки". Щоправда, хотів пробігтися як Валерій Гончаров, але не вийшло. Мені соромно, що на "Іронії долі" цього разу мене переграли дві дівчини, зокрема і моя Катя (білоруська учасниця, з якою Пограничний почав зустрічатися в Аргентині - прим. автора). Проте в "Останньому герої" в мене серце обливалося кров'ю, коли я дивився, як вона не може впоратися із вазеліном. Мені було важко себе стримувати, я хотів повернутися на дистанцію й допомогти їй, але адміністратори заборонили.

Добре, що Юра все ж таки зміг опанувати свої емоції і зосередитися на перемозі. У підсумку золота медаль зрівняла наші шанси з білорусами - на даний момент у нас однакова кількість медалей й однакова кількість очок. Подивимося, що на нас чекає в останньому півфіналі.

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal