Новини

Півфінальне срібло

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal
22 листопада 2010, 15:19 Новини проекту

У першій півфінальній грі міжнародного проекту "БУМ. Битва слов'ян" Україна завоювала срібло. Олексій Стрикун, Віктор Мокрий і Руслана Цихоцька билися до останнього, але обійти білорусів їм все одно не вдалося. Однак наші хлопці змусили братів-слов'ян неабияк понервувати.

Наприклад, досвідчений БУМівець тренер з рукопашного бою Віктор Мокрий застосував дуже оригінальну техніку проходження "Іронії долі", чим вбив наповал, у буквальному сенсі цього слова, декількох конкурентів.

- На "Іронії долі" я не просто перестрибував через палку-оберталку, а намагався її розхитати, щоб збити суперників, що стояли позаду, - каже Мокрий. - Але один раз я занадто сильно штовхнув палицю, і сам не зміг втриматися і полетів у воду.

Але ще більше "порадував" білорусів Олексій Стрикун. Після падіння нашого Віктора з "Іронії долі" білорус спецназівець Андрій Зазерський вирішив, що він переміг. Смішно було, коли він з переможним кличем повернувся до трибун, і раптом побачив Стрикуна, який спокійно стояв за ним. Настільки неприємного сюрпризу білорус не чекав. Навіть заслужена через кілька хвилин перемога вже не здавалася Зазерському такою солодкою.

Нехай у нас поки що тільки срібло, але попереду ще два півфінали і фінал. У нас ще є шанс відігратися! Українських патріотів ніщо не зупинить!

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal