Новини

Визначено усіх учасників української збірної міжнародного проекту "БУМ. Битва слов'ян"

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal
8 вересня 2010, 19:25 Новини проекту

Нарешті визначено усіх учасників української збірної у міжнародному проекті телеканалу "Інтер" - "БУМ. Битва слов'ян". Ми вже називали вам склад чоловічої команди і команди спортсменів. Тепер ми готові назвати імена решти героїв - учасників двох зіркових команд, команди жінок і команди "сюрприз".

Команда жінок:

  • Сотріхіна Оксана - тренер з ушу зі Львова.
  • Цихоцька Руслана - студентка з Чернівців.
  • Жилкіна Яніна - підприємець з Києва.

Усі учасниці показали найкращі результати під час кастингу "Битви слов'ян".

Також до складу української збірної увійдуть дві "зіркові" команди, членами яких стали зірки естради, телеведучі і навіть один персонаж серіалу!

Зірки:

  • Анастасія Приходько - відома співачка, серед захоплень якої - кінний спорт і тайський бокс.
  • Іван Розін – музикант (фронтмен гурту Gouache), один з найкращих капітанів проекту "Битва українських міст".
  • Андрій Цаплієнко – репортер телеканалу "Інтер", спеціальний кореспондент інформаційної програми "Подробиці", автор документальних фільмів і людина, яка побувала у багатьох "гарячих точках" світу. У минулому році він в якості учасника найпрестижнішого ралі планети - "Дакар" - вже відвідував Аргентину.
  • Кароліна Ашіон - популярна телеведуча. Вона також могла бути й зіркою великого спорту - у дитинстві Кароліна серйозно займалась гандболом і навіть вчилась у спортивному інтернаті, але тяжка травма поставила хрест на її спортивній кар'єрі.
  • Костянтин Косинський, виконавець ролі Ігоря - персонажа серіалу "Сусіди", найбільш спортивного й азартного серед його героїв.

Як ми вже писали раніше, у кожній збірній має бути команда "Сюрприз". Для наших суперників ми приготували сюрприз з найкращих учасників проекту "Битва українських міст"!

Команда "Сюрприз":

Вже наприкінці цього тижня всі учасники проекту "БУМ. Битва слов'ян" відлітають до Аргентини. Побажаємо їм вдалого польоту, м'якого приземлення і, звісно ж, перемоги!

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal