Новини

Вісті зі штабів суперників: повний список білоруської збірної!

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal
2 вересня 2010, 13:42 Новини проекту

Минулого тижня ми вже називали деяких учасників білоруської збірної в проекті "БУМ. Битва слов'ян" (в білоруській версії - "Зачистка"). Але тепер нам стали відомі імена абсолютно всіх білорусів, які будуть битися з нашими патріотами. Отже, знайомимося з суперниками!

Команда зірок:

Виконавець Макс Лоренс (переможець "Слов'янського базару", на його рахунку саунтдрек до фільму "Бій з тінню" і спільний з репером Серьогою суперхіт "Возле дома твоего"); соліст групи "Чук і Гек" Павло Сироєжкін; солістка групи Da Vinci Ольга Рижикова.

Команда телеведучих:

Ведучі програми "Наші новини" на телеканалі ОНТ Наталія Немогай та Олександр Серебренніков, а також кореспондент "Наших новин" Костянтин Глибокий.

Команда спортсменів:

Чотириразовий чемпіон світу і п'ятиразовий чемпіон Європи з дзюдо Натік Багіров; чинна чемпіонка світу і Європи з таїландського боксу Катерина Вандар'єва; багаторазовий чемпіон Білорусі з фехтування, фіналіст чемпіонату Європи Олександр Синяк.

Команда чоловіків:

До складу цієї команди увійшли начальник охорони Білоруської калійної компанії Андрій Зазерській, директор одного з транспортних підприємств Ігор Пашек і промисловий альпініст Віктор Білий.

Команда жінок:

У складі жіночої команди білорусів - керівник телекомунікаційних проектів, інструктор з фітнесу Вікторія Гусак, військовослужбовець Ольга Біла і студентка Мінського державного лінгвістичного університету Юлія Александрова.

Крім того, в кожній збірній повинна бути команда "Сюрприз", склад якої не розголошується до першого випуску проекту в ефір. Тому, який сюрприз приготували нам білоруси, ми дізнаємося тільки в Аргентині.

УВАГА! Повний список учасників української збірної ми оголосимо вже у понеділок!

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal