Новини

Валерій Чумак. Світла пам'ять

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal
7 грудня 2010, 17:01 БУМ inside

Колектив медіагрупи "Інтер" глибоко сумує з приводу передчасної кончини оператора ТОВ "07 Продакшн" Чумака Валерія Борисовича та виражає щире співчуття сім’ї та близьким покійного.

Валерієві Борисовичу нещодавно виповнилося 57 років. Із них 36 пов'язано з кіно й телебаченням. Серце зупинилося, коли він їхав на чергову зйомку, смерть обірвала останнє творче зусилля.

Він починав працювати на кіностудії імені О.Довженка. Як кінооператор та оператор-постановник брав участь у роботі над кількома фільмами, серед них: "Легенди про безсмертя", "Етюди про Врубеля", "Афганець", "Постріл в труні", "Браві хлопці", "Тарас Шевченко. Заповіт".

Працював над рекламними роликами для журналу "Наталі" та компанії "New Wind". Був провідним оператором на телекомпанії ТЕТ.

З 1993 року – член Спілки кінематографістів України.

На "Інтері" Валерій Чумак від самого його початку – з 1996 року, з його участю знято багато проектів, серед останніх: "Шиканемо", "Ігри патріотів", "Кормящие отцы", "Свобода Савіка Шустера", "Україно, вставай", "Битва українських міст".

Скромний, демократичний, чуйний і уважний до людей. Друзі любили й цінували його за людські якості. Смерть Валерія Борисовича стала важкою втратою для Інтера, для всіх, кому пощастило працювати поруч з ним, знати його особисто. У пам'яті рідних, друзів, учнів і колег він залишиться сильною й гордою людиною, незмінно уважним до своїх учнів і колег. Смерть ніколи не буває остаточною, адже залишається пам’ять, а її Валерій Борисович  Чумак залишив добру та світлу.

Прощання і похорон Валерія Чумака відбудеться у четвер, 9 грудня:

  • 10.30-11.30 - прощання на Інтері (Дмитрівська, 30, АСБ-3)
  • 13.00-13.30 - служба за упокій душі і поховання на Лісовому цвинтарі (об 11.30 на цвинтар виїжджає автобус з Дмитрівської, 30).
Поділитись: в twitter в facebook в livejournal