Про проект

Восени на телеканалі "Інтер" стартує продовження найгучнішого проекту минулого сезону – "БУМ (Битва Українських Міст)". Як виявилося, за відчайдушними діями наших патріотів в "БУМі" спостерігали не тільки українці. Запаморочливі рекорди наших земляків підштовхнули білорусів, поляків, чехів і словаків кинути нам виклик. У новому міжнародному проекті "БУМ. Битва слов'ян" наші учасники захищатимуть честь своєї країни перед представниками інших слов'янських народів. На аргентинському полігоні цього разу зустрінуться команди України, Білорусі, Польщі та збірна Чехії та Словаччини (чехи та словаки виступатимуть єдиною командою).

Міжнародний проект "БУМ. Битва слов'ян" знімається за форматом WipeOut компанії Endemol. Нагадаємо, учасники цієї програми заради перемоги повинні пройди важку смугу перешкод та цілий арсенал складних конкурсів та естафет. В оригінальній версії WipeOut кожен гравець змагається сам за себе, але герої української версії проекту "БУМ" в командній грі захищали честь рідного міста. А тепер учасники "БУМ. Битви слов'ян" змагатимуться за свою країну.

До української збірної увійдуть зірки вітчизняного шоу-бізнесу, спортсмени та кращі учасники "Битви Українських міст". Крім цього, буде проведено кастинг для "новачків", отже кожен українець, старший за 18 років, матиме шанс вписати своє ім'я до історії "БУМа".