Новини

Проект "Битва українських міст" став "Фаворитом телепреси - 2010"

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal
8 вересня 2010, 18:26 Новини проекту

Проект "Битва українських міст" увійшов до трійки переможців премії "Фаворит телепреси - 2010". Примітно, що за чотири роки існування цієї теленагороди вперше медіаексперти звернулися за допомогою до телеглядачів і читачів видання "Телекритика", яке заснувало премію. І нам особливо приємно, що саме проект "БУМ" переміг завдяки голосуванню не тільки шановних телекритиків, але й наших улюблених глядачів!

- Під час нашого експертного голосування ми підкреслювали патріотичність проекту "Битва українських міст", - сказала Наталія Лігачова, шеф-редактор видання "Телекритика" і найголовніший медіаексперт. - Адже в проекті змагалися українські міста. Тут в одній програмі поєдналися і видовищність і певне соціальне навантаження - патріотизм.

Відповідальна місія отримати премію "Фаворит телепреси - 2010" з рук шеф-редактора видання "Телекритика" дісталася героєві "Битви українських міст", кращому капітанові проекту, олімпійському чемпіонові зі спортивної гімнастики Валерію Гончарову.

- Відверто кажучи, мені не звично отримувати якісь призи та нагороди поза спортом. Раніше я думав, що мене як Олімпійського чемпіона вже навряд чи можна чимось здивувати, а тим більше якимись змаганнями або проектами. Коли я потрапив на "Битву українських міст", чесно скажу, я прозрів, - зізнався під час нагородження Валерій Гончаров. - І я дуже радію, що проект не залишився непоміченим, і отримав нагороду від телекритиків і телеглядачів. Тому що цей проект не просто яскраве і захоплююче видовище, він дійсно соціально важливий. Він об'єднав всю Україну, всіх учасників і я знаю точно, що в житті багатьох БУМівців після цього проекту трапилися якісь позитивні зміни - хтось успішно змінив місце роботи, хтось влаштував особисте життя... Я радий, що канал "Інтер" та проект "Битва українських міст" отримують цю нагороду. Я дякую всім за подароване видовище. Я дякую виданню "Телекритика" за цю премію, всім, хто голосував за "БУМ", та всім засобам масової інформації, які несуть в маси важливу інформацію.

Отже, поки перший "БУМ" продовжує збирати свої лаври, підготовка до міжнародного продовження проекту - "БУМ. Битва слов'ян" - у повному розпалі. Перші учасники вже скоро вилітають до Аргентини! А ми триматимемо вас у курсі "подій".

Довідка

"Фаворит телепреси" - премія, яка присуджується телевізійним програмам оглядачами, які пишуть про медіаринок в друкованих та інтернет виданнях. Згідно з положенням, переможцем може стати будь-яка телепрограма, що транслювалася в поточному телевізійному сезоні і показала високий професійний рівень або новий ринковий тренд. "Фаворитом телепреси" стає програма, яка, на думку преси, у попередньому телесезоні яскраво та суттєво демонструвала творчий пошук у розвитку виробництва суспільно-відповідального телевізійного продукту в Україні. Організатор премії - видання "Телекритика".

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal