Новини

Найактивніші глядачі БУМу отримали подарунки від БУМ-капітанів

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal
16 червня 2010, 19:19 Новини проекту

"Битва українських міст" дійшла кінця. Протягом трьох місяців телеглядачі України спостерігали за тим, як 135 відчайдушних патріотів боролися за честь рідного міста. Але довести любов до своєї малої батьківщини у БУМі могли не тільки учасники проекту, але й телеглядачі. Так, паралельно з битвою на екрані йшов ще один бій поза екраном. Протягом трьох місяців за допомогою sms-голосування телеглядачі мали можливість підтримати улюблену команду та завоювати для неї і свого міста звання "Місто глядацьких симпатій", а також вибрати кращого гравця та допомогти своєму фавориту стати "Героєм БУМу".

За підсумками голосування командою глядацьких симпатій стала команда Вінниці "Невгамовні" на чолі з боксером В'ячеславом Узелковим, а героєм "Битви українських міст" - Дмитро Климець з команди Рівного. Звичайно ж, найактивнішими уболівальниками та найбільш відданими патріотами свого міста виявилися мешканці Вінниці та Рівного. Ось п'ятірка найактивніших телеглядачів, які відправили найбільшу кількість sms:

  • Коваленко Марія (м. Вінниця)
  • Білик Катерина (м. Вінниця)
  • Замковой Сергій (м. Вінниця)
  • Замкова Наталія (м. Вінниця)
  • Данільчік Любов (м.Сарни, Рівненська обл.) 

Найбільше sms за рідне місто та його команду відправила вінничанка Марія Коваленко - на її рахунку більше півтори тисячі повідомлень!

- Я вболівала за своє місто і дуже хотіла, щоб воно перемогло, - пояснює свій sms-рекорд Марія. - В останній день голосування я відправляла повідомлення до чотирьох годин ранку!

Творці й учасники проекту БУМ вирішили віддячити найактивнішим телеглядачам за їх підтримку та патріотизм. Так, днями у Вінницькому обласному відділенні національного олімпійського комітету України пройшло нагородження вінничан, які відправили найбільшу кількість sms-повідомлень. Капітан вінницької збірної у проекті "Битва українських міст", боксер В'ячеслав Узелков, разом з учасниками своєї команди подякував глядачам за відданість і вручив їм сувеніри від БУМ-капітанів. Лідеру за кількістю sms, Марії Коваленко, дістався цілий рюкзак з сувенірною продукцією "Інтера". А також бубон, з яким співачка Руслана Лижичко виступала на конкурсі "Євробачення-2004"; гімнастичні тапочки Олімпійського чемпіона Валерія Гончарова; медаль Олімпійської чемпіонки з вільної боротьби Ірини Мерлені та інші пам'ятні сувеніри. Інші активісти отримали подарунки від актриси Руслани Писанки, соліста гурту ТНМК Фагота, телеведучої Даші Малахової, шоумена Дяді Жори, моделі та телеведучої Ірини Журавської, ресторатора Миколи Тищенка, соліста групи "Gouache" Івана Розіна, гумориста Єгора Крутоголова, боксерів Володимира Вірчиса та Аліни Шатерникової .

- Мешканці Вінниці - молодці. Вони підтримували нас до кінця, - говорить В'ячеслав Узелков. - Навіть після того, як дізналися, що ми зайняли всього лише друге місце у "Битві українських міст". Але вони продовжували відправляти за нас sms. Для мене та моєї команди було великим сюрпризом дізнатися, що ми стали командою глядацьких симпатій. Спасибі величезне нашим телеглядачам.

Також вінничани, які принесли своєму місту звання "Міста глядацьких симпатій", відзначилися подарунками, грамотами і медалями від комітету з фізичної культури і спорту Вінницької міської ради.

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal