Новини

БУМівці відсвяткували випускний і привітали своїх героїв. Далі буде...

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal
9 червня 2010, 10:49 Новини проекту

Нарешті визначилися всі переможці всеукраїнського проекту "Битва українських міст". Нагадаємо, головний переможець проекту став відомий ще тиждень тому - це команда міста Рівне. А у неділю телеглядачі "Інтера" стали свідками тріумфальної перемоги капітана команди міста Суми, гімнаста Валерія Гончарова у битві капітанів. Окрім того, цими вихідними стали відомі імена "улюбленців глядачів" - за результатами sms-голосування командою глядацьких симпатій стала БУМівська збірна Вінниці на чолі з В'ячеславом Узєлковим, а героєм "Битви українських міст" - 25-річний менеджер Дмитро Климець з Рівного.

6 червня у кінотеатрі "Правда" на кіностудії Film.Ua зібралися учасники, творці проекту "БУМ" і журналісти, щоб переглянути разом на великому екрані останню вирішальну битву і привітати героїв. Після чого відбулася невелика прес-конференція з переможцями, де серед журналістів відбувся розіграш пам'ятних сувенірів від БУМ-капітанів. Адже у цей день акули пера відзначали своє професійне свято - День журналіста.

На імпровізований БУМ-випускний з'їхалися учасники з усієї України. Серед гостей було дуже багато знаменитостей, які брали участь у "Битві українських міст": соліст гурту "Тартак" Олександр Положинський, соліст гурту Gouache Іван Розін, Фоззі з "ТНМК", телеведучі Костянтин Грубіч, Валерія Ушакова, Олександр Крикун, VJ Артур, Олексій Стеценко, боксери Володимир Вірчіс, В'ячеслав Узєлков і Аліна Шатернікова, відомі спортсмени Валерій Гончаров, Олена Садовнича, Роман Вірастюк, Наталя Годунко, продюсер проекту Єгор Бенкендорф і багато інших. До речі, капітан команди Рівне Роман Вірастюк так поспішав до Києва на зустріч, що не помітив, як перевищив швидкість і його ледве не оштрафували. Але інспектор ДІБДР, який його зупинив, виявився прихильником "БУМу" він упізнав переможця і відпустив.

Як стверджують учасники, життя кожного з них дуже змінилося після участі у проекті "Битва українських міст". Наприклад, ведуча проекту Валерія Ушакова зізналася, що завдяки "БУМу" вона, дівчина, яка лише кілька років тому приїхала до України з Казахстану, досконало вивчила українську мову: протягом місяця зйомок в Аргентині вона проводила проект виключно українською мовою. Лідер гурту "Тартак" Олександр Положинський помітив таку особливість, після того, як він став капітаном команди Луцька у проекті "БУМ", музичні канали стали частіше крутити його відеокліпи, а кількість прихильників гурту помітно збільшилася. А капітан команди міста Суми, гімнаст Валерій Гончаров, який завоював звання найкращого капітана, заявив, що завдяки проекту у Сумах стали частіше виносити сміття і дали гарячу воду. Та якщо говорити серйозно, то всі учасники стали справжніми героями у своїх містах. Наприклад, капітан команди Вінниці, яка здобула звання команди глядацьких симпатій і посіла друге місце у проекті "Битва українських міст", боксер В'ячеслав Узєлков кілька днів тому отримав орден за заслуги перед містом з рук мера Вінниці. А всі учасники Вінницької команди отримали подарунки і медалі від комітету з фізичної культури і спорту Вінницької міської ради.

Щоравда, деяким командам їх земляки усе ж таки не пробачили поразку, як наприклад команді Луцька, яка посіла третє місце у проекті.

- Коли наші земляки дізналися, що перемогла команда міста Рівне, нам цього не змогли пробачити, - скаржиться Олександр Положинський. - Говорять, якщо б переміг Київ або Донецьк – це зрозуміло, олігархи заплатили. Але Рівне! Ще у моєму дитинстві "Торпедо" їхній "Авангард" завжди розривала. І тут на тобі – Рівне перемогло! Лише одна відмовка була – у команді Рівне було два капітани. До речі, перший капітан Аліна Шатернікова, взагалі залякала мене у середині змагань – дала мені по печінці лише через те, что я "відкрився", коли давав інтерв'ю. А у другій команді, з якою Луцьк змагався у фіналі, капітаном був Узєлков... Як я міг виграти? Зрозумійте мене правильно! Тож відмовки у мене є.

- Якщо б мені спочатку проекту сказали, що переможе Рівне, я б ніколи у житті не повірив, - зізнається продюсер проекту Єгор Бенкендорф. – Вони всі такі тихі, сором'язливі, у команді немає жодного спортсмена, окрім капітанів… Але коли ми проводили кастинг, усі майбутні учасники продемонстрували дивовижну витримку – з легкістю виконували найскладніші завдання. Вони дійсно чемпіони! Мені тепер самому захотілося поїхати до Рівного і подивитися, що це за місто таке, в якому мешкають такі люди.

Попри те, що на смузі перешкод БУМівці були затятими суперниками, поза знімальним майданчиком вони стали однією родиною. За час, що вони провели в Аргентині, усі учасники добре потоваришували. Доказом цього стали радісні вигуки і теплі обійми під час зустрічі одне з одним через півроку.

- Цей проект сміливо можна назвати не "Битвою українських міст", а дружбою українських міст, - заявив на прес-конференції участник команди-переможця і найпопулярніший герой БУМу Дмитро Климець. - Тепер у кожного з нас є знайомі у кожному регіоні України. І в яке місто я б не приїхав, знаю, що мені буде з ким тут сходити випити разом пива.

- Дійсно, у кожного з нас стало більше друзів з усієї України і це дуже приємно, - додав ще один рівнянин, який у фіналі приніс перемогу команді Рівного, Юрій Погранічний. – Я після "БУМу" став фанатом гурту "Тартак", соліст якого - капітан луцької команди Олександр Положинський, тренуюся у Віктора Мокрого з київської команди, спілкуюся з участниками з інших міст...

- "БУМ" об'єднав українську націю, як свого часу об'єднали "Ігри патріотів", - підсумував ведучий проекту Олександр Крикун. – Післе "Ігор" народився цілий рух патріотів України, а зараз з'явився новий всеукраїнський рух - БУМівців!

Більш того, тема любові до рідного міста отримала великий відгук серед українського населення. Коли на "Інтері" відбувалася трансляція проекту, частка телеперегляду за регіонами, команди обласних центрів яких брали участь у грі, перевищувала 40%. Тобто майже половина мешканців області, що дивилися у цей час телевізор, дивилися "БУМ" і вболівали за свою команду! Про це повідомила керівник служби досліджень і комунікацій телеканалу "Інтер" Олена Дурманова.

- Телеканал "Інтер" вирішив підтримати тему об'єднання України за допомогою уваги до кожного регіону нашої країни, - додала Олена. - Можливо ви помітили, що раніше в нас перед випусками новин були включення через веб-камери з усього світу, тепер у нас йдуть включення з України. Поки ці камери встановлені тільки у кількох містах-мільйонниках, але ми будемо збільшувати їхню кількість.

А наприкінці прес-конференції, присвяченої закінченню проекту "БУМ", журналісти і участники отримали відповідь на головне питання – чи буде "БУМ-2"!

- Якщо проект подобається українцям, відповідно він подобається і каналу. Далі буде! І далі буде більше, - заявила виконавчий продюсер телеканалу "Інтер" Христина Шкабар. - Дуже важливо, що цей проект проявив наш патріотизм - участники "БУМу" з такою самовідданістю змагалися за свої міста. Я більш ніж впевнена, що продовження проекту буде, при чому у міжнародному форматі! Ми зібрали дуже багато патріотів, які зможуть гідно представити і захищати Україну на міжнародному рівні.

- Окрім того, ми розглядаємо можливість ще одного проекту, який також буде заснований на патріотизмі і збереже дух "Битви українських міст", - додала Олена Дурманова. – Усі карти розкривати не буду, тільки скажу, що його участниками стануть родини.

Після таких приємних новин у капітана луцької команди Олександра Положинського навіть народилася ідея гімну нового проекту – тріо Олександра Положинського з гурту "Тартак", Фоззі з ТНМК та Івана Розіна з гурту Gouache.

Аби не попустити більш детальну інформацію про нові проекти телеканалу "Інтер" - слідкуйте за нашими анонсами.

Також цієї неділі, 13 червня, о 17.00 не пропустіть програму, в якій ви зможете побачити найцікавіші моменти зі зйомок "Битви українських міст", що залишилися поза кадром.

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal