Новини

Битвою капітанів БУМ прощається з Аргентиною

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal в google buzz
5 червня 2010, 16:00 Новини проекту

"Битва українських міст" добігає свого кінця. Україна дізналась імена переможців, якими стали патріоти Рівного Оксана Федорчук, Анастасія Соколенко, Дмитро Климець, Юрій Пограничний та капітани Аліна Шатернікова і Роман Вірастюк. Залишилося дізнатися ім'я найсильнішого капітана. І звісно ж, за право називатись найсильнішим капітаном наші зірки змагатимуться на полігоні, який вже став таким рідним для них, в Аргентині.

15 відомих українців зустрінуться на одній дистанції! Серед них актриса Руслана Писанка, співачка Руслана Лижичко, музиканти Олег Карамазов, Фагот, Олександр Положинський, Іван Розін, модель Ірина Журавська, ресторатор Микола Тищенко, КВНщик Єгор Крутоголов, спортсмени В'ячеслав Узєлков, Валерій Гончаров, Дмитро Нікулін, Юрій Білоног, Олена Садовнича і Яна Оніщенко. Хто з них стане переможцем, ми дізнаємося вже цієї неділі!

До цього бою капітани підійшли з усією серйозністю. А щоб підкреслити свій войовничий настрій деякі з них зробили собі бойову розмальовку. Так Руслана Писанка, Руслана Лижичко та Олена Садовнича намалювали собі так звану "брову амазонки". Лижичко на цьому не зупинилася і на лівій руці англійськими літерами написала назву рідного міста - LVIV, а на правій - слово WILD ("дикий"). Наслідуючи БУМ-амазонок, своєрідними татуюваннями розмалювали себе й інші капітани - Фагот, Дмитро Нікулін та Валерій Гончаров.

Крім того, у цій грі всі капітани продемонструють вражаючу мужність і справжній героїзм. Деякі заради перемоги готові будуть пожертвувати навіть власним здоров'ям. Так, капітанові команди Луцька, лідеру гурту "Тартак" Олександру Положинському аргентинські лікарі суворо заборонили грати - у нього в цей день змагань дуже сильно підскочив тиск. Але музикант всупереч забороні вийшов на дистанцію і навіть показав відмінний результат! А вчинок капітана команди міста Суми, гімнаста Валерія Гончарова, вразив ще більше. Під час подолання чергової перешкоди він отримав серйозну травму - вивих плеча. Але він навіть не думав сходити з дистанції. Попри страшний біль він самостійно в басейні вправив собі плече і продовжив змагання.

Ще один цікавий факт з майбутньої гру. У цій програмі ми станемо свідками, як ще одному капітану вдасться успішно пройти всі чотири "Міцні горішка".

Не пропустіть фінальний зірковий акорд капітанів у "Битві українських міст" 6 червня о 17:00.

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal в google buzz

Залишити коментар Коментарі (26)

Ваше ім'я
поле обов'язкове для заповнення
Коментар
поле обов'язкове для заповнення
Захисний код
Ви ввели невірний захисний код

Коментар видалено

СУМЧАНКА 07.07.2010, 23:37 відповісти

СУМЫ-ЛУЧШИЙ ГОРОД НА ЗЕМЛЕ!!! КТО НЕ ВЕРИТ-МИЛОСТИ ПРОСИМ!!! ЛЮБЛЮ ВАС ВСЕХ)))

Сумы 07.06.2010, 13:06 відповісти

А наш капитан - лучше!!!

Сумы рулят!

**** 07.06.2010, 12:47 відповісти

И вообще, самый клевый Узелков Слава!!! Потому -что Винница лучшая, супер- команда!!!!!!

Агент 06.06.2010, 19:14 відповісти

Луганск, Кировоград, Черкассы - 6 место

Днепропетровск, Житомир, Луцк, Чернигов, Запорожье, Одесса - 5 место

Винница (-20), Львов, Харьков - 4 место

Донецк(-10) - 3 место

Киев - 2 место

Сумы - 1 место

Про Агента 04.06.2010, 14:07 відповісти

По просмотру коментариев Агент самый тупой из всех зрителей проэкта и форумчан !

Агент 04.06.2010, 14:30 відповісти

Да пошол ты!

анти дурні 04.06.2010, 19:25 відповісти

Агент чемпион в двух номинациях: самые тупые и большие коментарии!!!
ели не забыл №3: самый тупый зритель

Агент 04.06.2010, 19:46 відповісти

Какие вы умные, клёвые, красивые, vot tolko in* obratnom smisle!

* - надеюсь ты не настолько тупой, чтобы понять что это за слово!

Влад -- патріот Рівного 05.06.2010, 14:24 відповісти

не настолько! угадай сколько мне лет!

Агент 05.06.2010, 19:26 відповісти

22? 25? 28?

анти дурні 05.06.2010, 21:04 відповісти

10

Агент 06.06.2010, 11:39 відповісти

И мне как-раз тоже 10! И то что я пишу самые тупые и большые коментарий, не значит что я тупой!

Но если кто-то не заметил, я уже перестал писать ругательства! Но если на меня пишуть, то я себя не заставлю ждать! 06.06.2010, 11:43 відповісти

Например "ПРО АГЕНТА" и "ЗРИТЕЛЬ"!

Агент

я анти дурні і Влад -- патріот Рівного 05.06.2010, 21:04 відповісти

!!!

X-SANY 01.06.2010, 16:33 відповісти

Сумы-УРА!!!!!!!!!!!!!!!!

круп"є 02.06.2010, 12:13 відповісти

Роблю ставку на Суми

Сергей-Хаммер 31.05.2010, 22:41 відповісти

оооо... отличная игра будет! и этапы посложнее))) море эмоций будет при просмотре)) но на живую интересней было и весело!!

Информатор 31.05.2010, 19:12 відповісти

Агент, дело в том, что в битве капитанов участвовали только те капитаны, чьи команды заняли в отборочной игре первое либо второе место. Капитаны тех команд, которые стали третьими покинули проект вместе со своими игроками. Некоторые капитаны не принимали участие в Битве капитанов из-за травм, которые они получили в отборочных играх (например, Дядя Жора).

Благодарный зритель 01.06.2010, 19:15 відповісти

Слава героям-победителям! Давайте отдадим должное тем, кто украсил проект своим присутствием: команды Киева и Житомира - супер герои, молодцы и красавцы! Коля Тищенко, Мирабелла, Маша Собко. И САМАЯ - ЖУРАВСКАЯ - наша мисс. Спасибо ребята, на вас приятно смотреть!!!!

Агент 31.05.2010, 19:03 відповісти

Все уже поняли что я за Николая Тищенка (Киев)!

А где Роман Вирастюк (Ровно), Олег Саленко (Севастополь), Дядя Жора (Николаев)?

зритель 31.05.2010, 22:38 відповісти

ну ты и тупой!!! ..без информатора не догадался - ха-ха!! очень внемательный Игорь - ха-ха!! мало того шо ты хам ещё и тупой хам - ха-ха- ха! Агент 000!!! ха-ха-ха!!!

Агент 01.06.2010, 10:44 відповісти

Во первых: то что в битве капитанов участвовали капитаны тех команд чьй в отборочных турах заняли первое и второе место... Я ЗНАЛ УЖЕ ДАВНО!

Во вторых: ГДЕ ТЫ ЖИВЕШ?!

И в третих: ПОШОЛ В ЖОПУ!

Агент 01.06.2010, 14:02 відповісти

Это кто ещё тупой?

Спорим, что ты, долбаный зритель, не знал что в битве капитанов будут капитаны таких команд: Днепропетровск, Житомир, Киев, Луганск, Сумы, Донецк, Луцк, Кировоград, Черкассы, Чернигов, Запорожье, Одесса, Винница, Львов, Харьков!

Сам тупой!

даша 31.05.2010, 18:37 відповісти

житомир-супер

Вітя 30.05.2010, 20:09 відповісти

"Рівне-чарівне" найкраще, РІВНЕ НЕПЕРЕМОЖНЕ.