Новини

Битвою капітанів БУМ прощається з Аргентиною

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal
5 червня 2010, 16:00 Новини проекту

"Битва українських міст" добігає свого кінця. Україна дізналась імена переможців, якими стали патріоти Рівного Оксана Федорчук, Анастасія Соколенко, Дмитро Климець, Юрій Пограничний та капітани Аліна Шатернікова і Роман Вірастюк. Залишилося дізнатися ім'я найсильнішого капітана. І звісно ж, за право називатись найсильнішим капітаном наші зірки змагатимуться на полігоні, який вже став таким рідним для них, в Аргентині.

15 відомих українців зустрінуться на одній дистанції! Серед них актриса Руслана Писанка, співачка Руслана Лижичко, музиканти Олег Карамазов, Фагот, Олександр Положинський, Іван Розін, модель Ірина Журавська, ресторатор Микола Тищенко, КВНщик Єгор Крутоголов, спортсмени В'ячеслав Узєлков, Валерій Гончаров, Дмитро Нікулін, Юрій Білоног, Олена Садовнича і Яна Оніщенко. Хто з них стане переможцем, ми дізнаємося вже цієї неділі!

До цього бою капітани підійшли з усією серйозністю. А щоб підкреслити свій войовничий настрій деякі з них зробили собі бойову розмальовку. Так Руслана Писанка, Руслана Лижичко та Олена Садовнича намалювали собі так звану "брову амазонки". Лижичко на цьому не зупинилася і на лівій руці англійськими літерами написала назву рідного міста - LVIV, а на правій - слово WILD ("дикий"). Наслідуючи БУМ-амазонок, своєрідними татуюваннями розмалювали себе й інші капітани - Фагот, Дмитро Нікулін та Валерій Гончаров.

Крім того, у цій грі всі капітани продемонструють вражаючу мужність і справжній героїзм. Деякі заради перемоги готові будуть пожертвувати навіть власним здоров'ям. Так, капітанові команди Луцька, лідеру гурту "Тартак" Олександру Положинському аргентинські лікарі суворо заборонили грати - у нього в цей день змагань дуже сильно підскочив тиск. Але музикант всупереч забороні вийшов на дистанцію і навіть показав відмінний результат! А вчинок капітана команди міста Суми, гімнаста Валерія Гончарова, вразив ще більше. Під час подолання чергової перешкоди він отримав серйозну травму - вивих плеча. Але він навіть не думав сходити з дистанції. Попри страшний біль він самостійно в басейні вправив собі плече і продовжив змагання.

Ще один цікавий факт з майбутньої гру. У цій програмі ми станемо свідками, як ще одному капітану вдасться успішно пройти всі чотири "Міцні горішка".

Не пропустіть фінальний зірковий акорд капітанів у "Битві українських міст" 6 червня о 17:00.

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal