Новини

У боротьбу вступають Київ, Луганськ і Тернопіль

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal в google buzz
10 березня 2010, 12:25 Новини проекту

У ці вихідні 14 березня о 17:00 - телеглядачі побачать наступну гру трійки команд. Цього разу за свою маленьку батьківщину боротимуться команди Києва (капітан - відомий ресторатор Микола Тищенко), Тернополя (капітан - лідер гурту "С.К.А.Й" Олег Собчук) і Луганська (капітан - спортсменка, заслужений майстер спорту з армреслінгу Яна Онищенко).

Цікаві факти:

  • У цій програмі у найвідповідальнішій фінальній естафеті - "Великий БУМ" - виступатиме один з капітанів.
  • Також один з капітанів продемонструє унікальний спосіб подолання естафети "Іронія долі", після якої він отримав прізвисько "людина-кішка".
  • Саме у цій грі учасниця команди Луганська - Катя Краснянська - здійснить стрибок на "Міцні горішки", що вже увійшов в історію БУМу.

- Коли я переглянув відзнятий матеріал, де команди долали спеціально змінену нами смугу перешкод, - розповідає Єгор Бенкендорф, - то злегка засумнівався у правдивості приказки "вище голови не стрибнеш". Ви самі побачите, на які дива спритності та героїзму здатні команди, які борються за честь свого міста.

Не пропустіть! Неділя, 14 березня, 17:00, БУМ на телеканалі "Інтер".

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal в google buzz

Залишити коментар Коментарі (62)

Ваше ім'я
поле обов'язкове для заповнення
Коментар
поле обов'язкове для заповнення
Захисний код
Ви ввели невірний захисний код
Владимир из Луганска 14.03.2010, 21:34 відповісти

наши молодцы))) особенно Ваня и Янка)))

Тетяна 14.03.2010, 20:01 відповісти

Тернопіль супер!!Не виграв, але всеж порадував....Мій Андрюша Гарно зіграв...

Маргарита 14.03.2010, 19:53 відповісти

ЛУГАНСК- THE BEST!!!!

Таня 14.03.2010, 19:02 відповісти

Ниче!Катюха уже полным ходом в строю!Она правду сказала"Я сильная девушка"А самое главное добрая!Никаких плохих отзывов нет-обо всех только с любовью!А это не мало важно!

Маша!!!!!!! 14.03.2010, 19:01 відповісти

Уррррра!!! Київ переміг!!!!Всі молодці, -Луганськ -супер, Тернопіль-клас, особливо капітан команди, а Київ просто супермегабомбезний!!!!

Денис 14.03.2010, 19:01 відповісти

Ага)В виде больной спины!

Таня 14.03.2010, 19:00 відповісти

Луганск,хоть и не прошел за то впечатлений массу получил))))

Коментар видалено

Коментар видалено

Ірина 14.03.2010, 19:13 відповісти

Головне не перемога а участь. Тернопіль показав досить хороший результат! Вони молодці! А те що ти ображаєш місто і цих людей свідчить про те що ти просто БЕЗКУЛЬТУРЩИНА!!!!!!!!!!!

ІГОР 14.03.2010, 19:28 відповісти

серега лошара)))))))))

Leks 14.03.2010, 19:56 відповісти

Не розумієш гри - не дивись!!!

Тетяна 14.03.2010, 19:58 відповісти

Ти сам фуфло...

Вова-патріот 15.03.2010, 22:53 відповісти

На словах всі герої давай зустрінемось і я тобі покажу хто фуфло.... Тернопіль найкраще місто!!!! хто його ображає той потім сильно жаліє на небесах!!!

Дмитрий 14.03.2010, 18:57 відповісти

Витьок Из Києва сільно матюкливий

Льова зі Львова 14.03.2010, 18:45 відповісти

Теребовля - найкраще місто тернопільської області!!!

Адольф 14.03.2010, 18:42 відповісти

allein ВІННИЦЯ !

Кумка 14.03.2010, 18:25 відповісти

Наш Тернопіль-найкраще місто України!

Ірина 14.03.2010, 19:13 відповісти

Повністю тебе підтримую!!!!!!!

Leks 14.03.2010, 19:54 відповісти

Згідний на всі 100%

Свєта з Теребовлі 14.03.2010, 18:24 відповісти

Тернопіль - найкращий!!!

Оксана Х. 14.03.2010, 18:23 відповісти

Тернопіль кращий! Я за Тернопіль

Володимир 14.03.2010, 18:17 відповісти

я за луганськ )на жаль він не пройшов(((

Vampir 14.03.2010, 18:14 відповісти

я мав такі надії на ТЕРНОПІЛЬ.(
нажаль Київ виграв,з чим і київлян ВІТАЮ.)

Ігор 10.04.2010, 16:40 відповісти

Дякую

Лариса 14.03.2010, 18:08 відповісти

Стільки коментарів за тернопіль......а виграв київ.........а я голосувала за тернопіль.....уууу......

Оксана 14.03.2010, 18:29 відповісти

Я також вболівала за Тернопіль!!!!!!!

Іра 14.03.2010, 18:07 відповісти

Тернопіль-найкраще місто
Жалко ж звісно, що програв!
...але ми Тернополянини найкращі!!!

Алёна 14.03.2010, 18:05 відповісти

Я за Луганск, Луганс супер!!!