Новини

Нагорода знайшла Узєлкова

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal
5 червня 2010, 17:41 БУМ inside

Зірка боксу світової величини, В'ячеслав Узєлков, який в лютому очолив команду Вінниці "Невгамовні" у телепроекті "БУМ", отримав відзнаку міського голови. Вінниця посіла друге місце у "Битві українських міст". 3 червня у мерії відбулась церемонія нагородження учасників команди разом із більш як 40 вінницькими спортсменами (переможцями та призерами всеукраїнських і міжнародних змагань за підсумками першого кварталу 2010 року). Традиція відзначення кращих спортсменів була започаткована у місті три роки тому.

Окрім Узєлкова цього дня у мерії нагороджували і команду "Невгамовні", яка захищала честь Вінниці у телевізійному проекті "Битва українських міст", що проходив у Буенос-Айресі (Аргентина). На чолі з інтерконтинентальним чемпіоном з боксу за версією WBA В'ячеславом Узєлковим, наші співвітчизники Олександр Дрозда, Олексій Стрикун, Олена Возна та Вікторія Ратушна за підсумками "БУМу" стали другими, лише на 19 секунд поступившись у загальному заліковому часі команді із Рівного. За їхню витримку та жагу до перемоги, за здобуте друге місце серед команд міст України, усі вони отримали подарунки та медалі від комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради. А капітан "Невгамовних" В'ячеслав Узєлков, якого під час проекту жартома називали "людина-посмішка", отримав також відзнаку міського голови.

В'ячеслав Узєлков розповів, що проект був доволі нелегким для людей, які не мають спортивної підготовки. "Але у нас був стимул, - говорить капітан "Невгамовних". - Від'їжджаючи на змагання, ми домовились, що і прапором, і гербом, і взагалі усім, чим зможемо, ми повинні довести, що ми - вінничани. Ми це зробили. Олександр Дрозда показав найкращу швидкість за усю історію проекту. І все це - заради нашого міста, заради Вінниці ми пройшли усі випробування і зайняли друге місце".

Поділитись: в twitter в facebook в livejournal