Ведучі

Сергій Казанін він же Степан

Актор. В'їдливий, іронічний, полюбляє інтригувати, заплутувати, влаштувати з будь-якої події феєричне шоу. У минулому - капітан команди КВН "Тапкины дети" (Тамбов). Сьогодні - яскравий представник "Кварталу 95".

Сімейний стан: У прихильниць немає шансів. Прізвище Казанін можуть отримати лише найтерплячіші... дочекатися, коли Казанін-молодший підросте!

Захоплення: Дайвінг, гірські лижі, колекціонує попільнички.

Музичні смаки: музика в стилі інструментал, джаз, реггі.

 

 

Валерія Ушакова

Ведуча. Не з чуток знає, яке воно "НЕспортивне життя". Співчутлива, вимоглива, винахідлива, допитлива, як справжня жінка. Професійна вболівальниця і без п'яти хвилин спортивний коментатор. У роботі з азартом долає труднощі. Коли все спокійно їй нудно і нецікаво.

Сімейний стан: шанси поки що є.

Захоплення: обожнює займатися спортом не лише у переносному значенні слова, але й у прямому. Полюбляє керувати автомобілем, читати вірші поетів Срібного віку.

 

 

 

Олександр Крикун

Чемпіон світу і призер Олімпійських ігор з метання молота. Голова Комісії Атлетів Національного Олімпійського Комітету України. Знає, як приборкати будь-якого спортсмена-новачка. Може і буде давати спортивні поради.

Сімейний стан: відкритий для флірту, хоч на вірність вже присягнув.

Захоплення: полюбляє залучати до спорту дітей і дорослих. Організатор всеукраїнського шкільного руху "Ігри Чемпіонів". Заводій і смішко, якщо справа стосується розваг, сама принциповість і вимогливість, якщо на кону честь країни чи міста.