Про проект

"Бум" на "Інтері"!

На телеканалі "Інтер" – "БУМ"! БУМ- це "Битва Українських Міст"- новий всеукраїнський екстремальний та видовищний проект, у якому жителі 26 міст країни виборюють право називати своє місто Кращим містом України.

Новий проект "Інтер" знімає за форматом компанії Endemol і в оригіналі називається Wipeout, що в перекладі з англійської означає "повне знищення". Wipeout з великим успіхом йде на всесвітньовідомих телеканалах, а за кількістю падінь на секунду входить до Книги рекордів Гіннеса. Українська версія ще екстремальніша, ще більш захоплива, це справжній прорив, телевізійний "бум"!

У битві за звання Кращого міста країни учасники долають складні перешкоди, як не завжди під силу навіть досвідченим спецназівцям!Гігантські водні перешкоди, басейни з водою та багнюкою, гігантські палаючі кулі, що летять на шалених швидкостях, і ще цілий арсенал небезпечних конкурсів та естафет випробовує на міцність наших земляків. Головна телевізійна битва українських міст розгортається у Буенос-Айресі у розкішних декораціях аргентинської природи.

Кожне місто представляє команда з п'ятьох учасників: двоє чоловіків, дві жінки та Капітан команди – відома людина, уродженець цього славного міста. Битися за своє рідне місто і стати учасником проекту на головному каналі країни міг кожний дорослий українець. Щоб обрати найдостойніших серед достойних "Інтер" організував всенародний кастинг. За чотири дні 5,6,12 та 13 грудня на каналі побували майже півтори тисячі кандидатів. Конкурс був величезний, часу було обмаль, а шанс потрапити на проект мав кожний. За декілька хвилин кандидати демонстрували дива спритності, богатирську силу, почуття гумору, та любов до рідного міста! Далі був складне творче завдання – підготувати відеовізитку.

Нарешті, учасників обрано! На них чекає Аргентина, екстрім та Велика битва! А телеглядачів – грандіозний проект, рівних якому ще не бачила Україна!